fbpx

O mnie Magdalena Kołtun

Moja Historia

Jak do tego doszło?

Wiecie, czasem życie rzuca nam wyzwania, które prowadzą nas na zupełnie nową ścieżkę. Moja historia to właśnie taka opowieść o przekształceniu, determinacji i marzeniach, które stały się rzeczywistością.

W 2010 roku poznałam człowieka, który otworzył przede mną nowe perspektywy. Pokazał mi, że jestem zdolna do wielkich rzeczy, że mam ogromny potencjał. To było odkrycie, które zapoczątkowało moją podróż ku zmianie.

Początkowo moja ścieżka naukowa nie była związana z dietetyką.  Szkoła średnia jak i studia wiązały się z światem finansów i ekonomi w tym kierunku zamierzałam pójść.  Jednak zawsze nosiłam w sobie marzenie o pomaganiu innym, jako mała dziewczynka marzyłam o byciu pielęgniarką. To marzenie może i nie spełniło się w tradycyjny sposób, ale obecnie robię coś równie niesamowitego – zmieniam życie innych ludzi.

W 2015 roku, zmotywowana także przez swoją sytuację zdrowotną, postanowiłam zgłębiać wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Podjęłam liczne kursy, uczestniczyłam w konferencjach, aż w końcu zdecydowałam się na studia z zakresu dietetyki. To był pierwszy krok w kierunku tego, czym się obecnie zajmuję.

Ale co skłoniło mnie do otwarcia własnej praktyki dietetycznej?
To była przede wszystkim chęć pomocy innym, moje doświadczenia związane z chorobą teściowej i mojej córki oraz fascynujący świat dietetyki i jej wpływ na zdrowie i samopoczucie. Kolejnym krokiem milowym było podjęcie studiów z zakresu psychodietetyki i uzyskanie tego tytułu. To były niesamowite lata pełne nauki i rozwoju, które teraz mogę wykorzystać, dzieląc się wiedzą i wspierając innych w drodze do lepszej wersji siebie.

To jest właśnie ta niezwykła historia, która prowadziła mnie przez życie, zawsze inspirując mnie do spełniania marzeń i podążania za swoją pasją. Dziękuję, że jesteście TU ze mną, gotowi do zmiany i odkrywania nowych możliwości.

 

& Feedback &

Poznaj opinie moich podopiecznych, którzy dzięki wspólnej pracy osiągnęli to co zaplanowali. 

„Polecam bardzo Panią Magdę! Współpraca z nią jest mega sympatyczna. A dieta smaczna i dopasowana nie tylko, aby schudnąć, ale pod kątem dolegliwości zdrowotnych. Dzięki niej zyskałam  zdrowie, ale także polepszyłam relację z jedzeniem”.

Marta Ś.

„Złota osoba dodająca wielkie wsparcie, rozmowna po prostu nic dodać nic ująć… Osobiście jestem zadowolona, gdyż moja waga idzie w dół z pracą Magdy w którą się bardzo angażuje razem ze mną ❤️ Serdecznie polecam!”

Magdalena Dz.

„Jak najbardziej polecam. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, świetny kontakt, a samo jedzenie bomba. Nie sądziłem, że niektóre połączenia mogą aż tak dobrze smakować. No i co najważniejsze – działa!”

Szymon M.

W czym mogę Ci pomóc?

„Jesteśmy tym, co jemy, ale jesteśmy także tym, jak myślimy o tym, co jemy.”- Myśliwczyk

Specjalista od zdrowego żywienia – dietetyk kliniczny

Jako certyfikowany dietetyk oraz doświadczona trenerka zdrowia pomagam każdemu, kto pragnie żyć zdrowiej, dłużej, a przede wszystkim chce być szczęśliwy we własnym ciele. Uczę jak zmienić nawyki żywieniowe nie na lato lecz na lata. Jeżeli szukasz dobrego planu redukcji masy ciała, potrzebujesz pomocy przy specjalnej diecie lub chcesz podkręcić swój metabolizm jesteś w idealnym miejscu. 

Psychodietetyk – ekspert od dobrych relacji z jedzeniem

Jako psychodietetyk, moją pasją jest pomaganie ludziom osiągać równowagę między zdrowym odżywianiem a dobrym samopoczuciem psychicznym. Dzięki połączeniu wiedzy dietetycznej z umiejętnościami psychologicznymi, pomagam moim pacjentom nie tylko osiągnąć swoje cele zdrowotne, ale także zmieniać swoje nawyki żywieniowe poprzez transformację myślenia. Moje podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, wspieraniu ich emocjonalnie i motywacyjnie oraz dążeniu do trwałych zmian. Razem tworzymy ścieżkę do zdrowego i zrównoważonego stylu życia, który przynosi spełnienie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Autor fit booków, książki i licznych publikacji 

Jako autorka wielu fit booków z zakresu zdrowego stylu życia oraz mojej najnowszej, gorąco wyczekiwanej publikacji, spełniam się zawodowo w 100%. Praca ta jest dla mnie nie tylko pracą, ale i największą pasją. To, co robię, przynosi mi nie tylko osobiste zadowolenie, ale także satysfakcję, widząc, że z gotowych rozwiązań korzystają nie tylko moi podopieczni.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z moich gotowych jadłospisów, które są efektem lat doświadczenia i wiedzy w dziedzinie dietetyki. Co do mojej najnowszej książki, niedługo uchylę Ci rąbka tajemnicy. Zapraszam do śledzenia mojej pracy i razem tworzenia drogi do zdrowego i satysfakcjonującego stylu życia.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli wciąż szukasz właściwego rozwiązania i nie jesteś pewna, co możesz zmienić w swoim życiu, to trafiłaś w odpowiednie miejsce. Jestem tutaj, aby pomóc ci wyjść z tego błędnego koła i osiągnąć pożądane rezultaty. Razem stworzymy plan, który przyniesie ci liczne korzyści i pozwoli zdobyć kontrolę nad swoim zdrowiem i samopoczuciem.

Shopping Cart