O mnie!

Magdalena Kołtun

Jako certyfikowany Dietetyk & Psychodietetyk oraz doświadczona trenerka zdrowia pomagam każdemu, kto pragnie żyć zdrowiej, dłużej, a przede wszystkim chce być szczęśliwy we własnym ciele. Uczę jak zmienić nawyki żywieniowe nie na lato lecz na lata. Jeżeli szukasz dobrego planu redukcji masy ciała, potrzebujesz pomocy przy specjalnej diecie lub chcesz podkręcić swój metabolizm jesteś w idealnym miejscu.

7 lat doświadczenia jako dyplomowany dietetyk

Rozwój jaki dokonał się we mnie, to droga do osiągnięcia zamierzonego celu. Zmiany jakie dokonałam w życiu i w karierze zawodowej były ogromne. Ale opłaciło się bo teraz mogę być dla was nie tylko specjalistą, lecz najlepszym przyjacielem. Zaufaj mojemu doświadczeniu i zadbaj o swoje zdrowie.

Żywienie to podstawa!

Zdrowe Love - Pracownia Zdrowia ma jeden cel: pomagać ludziom w osiąganiu długoterminowych celów dotyczących diety i odżywiania. Niezależnie od tego, czy chodzi o redukcję masy ciała, żywienie sportowców, czy też profilaktykę chorób, każdego podopiecznego traktuję indywidualnie, a następnie tworzę dla niego kompleksowy i rzetelnie przygotowany plan, do którego może stosować się przez resztę życia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowego odżywiania i zmiany stylu życia na zdrowszy zachęcam do kontaktu.

B37EFF2F-B6FF-40F1-B6AD-4AE968478DFC

Opieka dietetyczna, na najwyższym poziomie.

Możesz mi zaufać!

Od momentu założenia Zdrowe Love w 2019 roku skupiam się na dostarczaniu najlepszych usług dietetycznych & psychodietetycznych oraz także wspomagać podopiecznych w wykrywaniu chorób jelitowych. Koncentruje się na pacjencie i kładę nacisk na najwyższe standardy opieki. Przejrzyj stronę, aby dowiedzieć się o mnie więcej.

Zdrowe Love w liczbach

1300 +
Podopiecznych
+
Zredukowanych kilogramów
+
Gotowych jadłospisów
5/5
Polecam bardzo Panią Magdę! Współpraca z nią jest mega sympatyczna. A dieta smaczna i dopasowana nie tylko, aby schudnąć, ale pod kątem dolegliwości zdrowotnych👌👌

Twoja droga do zdrowia

Właśnie się rozpoczęła. Kup jedną z odpowiednich diet dla siebie i zacznij już dziś! Nie wiesz co wybrać, skontaktuj się ze mną - POMOGĘ!

Zobacz, co mam Ci do zaoferowania!

MOTTO PRACOWNI BRZMI:

Żyj zdrowo, jedz kolorowo.

Shopping Cart