fbpx

Dołącz do naszej społeczności, aby zdrowo schudnąć z pełną świadomością.

Gotowa na zmianę? Dołącz do naszej grupy odchudzającej się z głową i odkryj, jak zdrowe odchudzanie może być satysfakcjonujące i efektywne.

Zyskaj dostęp do wsparcia, inspiracji i sprawdzonych metod od osób, które osiągnęły swoje cele odchudzania.
Pragniesz zmian? Weź aktywny udział w swojej podróży do zdrowszej wersji siebie już teraz!

Co otrzymasz po dołączeniu do grupy

Darmowy "Fitness Planner"
do kontroli swoich postępów.

Osiągnij swoje cele fitness za darmo! Zapisz się do naszej społeczności i odbierz DARMOWY Fitness Planner już teraz!

"Jak wykorzystać moc podświadomości do utraty masy ciała"?

Praktyczny poradnik nakieruje Cię, na co warto zwrócić uwagę by w zdrowy i świadomy sposób się odchudzać. Nasza podświadomość ma ogromną moc sprawczą. 

Projekt "Odchudzam się z głową" dla Was tworzą:

Weronika Morawska – dziennikarka portali o tematyce zdrowotnej, gdzie dzielę się z innymi swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Zostałam doceniona przez markę naturalnych suplementów diety healthprotector i jestem ich ambasadorką. Prowadzę cykliczne wykłady z zakresu treningów, odżywiania, doboru suplementacji. Prelegentka platformy edukacyjnej o zdrowiu – BezTabletek.pl. Prywatnie miłośniczka zwierząt i posiadaczka pomeraniana Frania oraz dwóch świnek morskich długowłosych – Stefanka i Versacego. Regularnie trenuję sporty siłowe i pole dance. Pasjonatka podróży i zdrowego stylu życia. 

W ramach projektu Odchudzam się z głową będę miała przyjemność współpracować z Wami nad poprawą kondycji fizycznej. Zapraszam Cię do świata sportu, gdzie pokażę Ci, jak wdrożyć aktywność fizyczną i doprowadzić do trwałej transformacji Twojej sylwetki. Razem będziemy dążyć do osiągnięcia Twoich celów! 
 

Magdalena Kołtun – pasjonatka zdrowego stylu życia oraz smacznego jedzenia. Właścicielka firmy Zdrowe Love – Pracownia Zdrowia. Na codzień angażuję się w wspieranie osób w procesie zmiany nawyków żywieniowych, jak również do pokonywania chorób poprzez świadome i zrównoważone podejście do żywienia. Moim celem jest nie tylko pomoc w osiągnięciu celu odchudzania, ale także edukacja i inspiracja do utrzymania zdrowego stylu życia.

Autorka bloga www.zdrowe-love.pl, licznych publikacji oraz ambasadorka DietetykaPro. Moje doświadczenie i kwalifikacje potwierdzają skuteczność pracy z pacjentami, co przekłada się na tysiące zgubionych kilogramów przez moich podopiecznych.

W projekcie Odchudzam się z głową poprowadzę Cię przez proces zmiany nawyków żywieniowych, kładąc nacisk na zmianę myślenia i poprawę relacji z jedzeniem. Projekt oferuje proste rozwiązania oraz szybkie sposoby na utratę zbędnych kilogramów, zapewniając profesjonalne wsparcie i wskazówki w zakresie zdrowego odżywiania. Dzięki temu każdy będzie mógł skutecznie osiągnąć swoje cele związane z utratą masy ciała i poprawą stanu zdrowia.

Agata Korneluk – Mentorka kobiet łącząca w swojej pracy coaching z hipnozą oraz pracą z energią. Zainspiruje Cię do pokochania siebie i swojego ciała abyś już dzisiaj czuła się z nim wspaniale i z miłości do siebie dbała o zdrowie poprzez odżywczą dietę i ćwiczenia. Pasjonatka kobiecej energii, która działa z niebywałą lekkością. 

Prywatnie żona, mama, wegetarianka dla której posiłki to nie tylko pokarm dla tych których kocha, ale ich przygotowanie to pełne uważności rytuały. 
 

W projekcie Odchudzam się z głową nauczę Cię czerpać przyjemność z podróży jaką jest dążenie do zdrowej sylwetki oraz zatopić się w przyjemności jaką daje uważność i aktywacja wszystkich zmysłów. 

Dołącz do grupy!

Shopping Cart