fbpx

Nowe wydanie

Twoja droga do wymarzonej sylwetki

Autorski program odchudzający, mający na celu samodzielną edukację. Z Akademią zmienisz nawyki żywieniowe poprzez transformacje myślenia i samoakceptacje. 

Po ukończeniu programu już nigdy nie doświadczysz efektu jo-jo.

program

Słowo od autora

Projekt, który od podstaw stworzyłam sama przeznaczony jest dla osób pragnących dojść do sedna swojego problemu z nadmierną masą ciała, osób zdeterminowanych i świadomych swojej ewolucji, osób dla których odchudzanie kojarzy się z nieudaną walką o siebie i swoje zdrowie. Po to właśnie wykreowałam projekt Akademii Odchudzania, by pomóc, poprzez zastosowanie techniki akceptacji i zaangażowania oraz odpowiednich narzędzi do zmiany nawyków żywieniowych.

Magdalena Kołtun
Dietetyk & Psychodietetyk

Jesteś gotowy by wziąć sprawy w swoje ręce i raz na zawsze naprawić relacje z jedzeniem!

🎯 Wielokrotnie próbowałaś wyrwać się z błędnego koła odchudzania, nie czułaś się komfortowo w swojej skórze, a może nie możesz spojrzeć w lustro bo ciągle nienawidzisz swojego wyglądu. Zaufaj mi i zdobądź się na ten krok i naucz się wraz z Akademią Odchudzania zmienić nawyki żywieniowe, pokochać siebie i raz na zawsze pozbyć się tych niechcianych emocji i myśli. Wykorzystaj ten czas i zawalcz o siebie.

🎯 Bycie na wiecznej diecie nie jest dla ciebie rozwiązaniem, a poddanie się po jednej porażce nie świadczy o tym, że cała Twoja praca poszła na marne. Bycie na diecie nie musi cię ograniczać i to na pewno Akademia Ci zagwarantuje. Nauczysz się zdrowo odżywiać, odzyskasz luz psychiczny i znajdziesz w sobie trwałą motywację, by raz na zawsze być szczęśliwym i wolnym od diet.

🎯 Po ukończeniu Akademii nie doświadczysz już złych emocji na talerzu, nie będziesz czuć presji czasu ani jedzenia, zaczniesz dostrzegać walory bycia na diecie i cieszyć się tym. Nie doświadczysz chęci powrotu do starych nawyków, bo będziesz posiadać tak dużą wiedzę, że sama sobie poradzisz, z każdą niechciana emocją i uważnie zaczniesz patrzeć na zmiany, których doświadczasz.

Innowacyjny program odchudzający

Nauczy Cię:

Nauczy Cię:
📌 jak świadomie rozpocząć proces zmiany, poprzez przerwanie błędnego koła odchudzania, przygotuje do postawienia sobie celu i pomoże określić najważniejsze wartości, którymi będziesz posługiwać się do końca życia. Przygotuje cię na zmiany.
📌 pokażę Ci jak wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, jak dokładnie dobrać wartości odżywcze by twój plan żywieniowy był dopasowany idealnie do Ciebie oraz da wskazówki jak mądrze stosować dietę, by szybko się nie zniechęcić.
📌 dowiesz się czym jest nawyk, jak zapanować nad niechcianymi myślami i dojść do sedna problemu i sobie z min poradzić.
📌 skupimy się na motywacji, by skutecznie wydobyć z siebie wewnętrzną siłę by radzić sobie z porażkami. Pokonasz swojego wewnętrznego krytyka i nauczysz się odraczać gratyfikację i dowiesz się czym ona jest.
📌 porozmawiamy o jedzeniu, o głodzie i o pragnieniach. Nauczę Cię rozróżniać głód emocjonalny od fizjologicznego oraz zadbam o to by uważność stała się Twoim codziennym rytuałem.
📌 dam Ci wskazówki co jeść po za domem, bez wyrzutów sumienia. Jak radzić sobie ze stresem, nudą i jak nie objadać się. Wrzuć na luz…
📌 zwieńczeniem całej Akademii Odchudzania będzie zaprogramowanie swojego umysłu na akceptację siebie, swojego ciała i pokochanie się. Po przejściu tych wszystkich etapów będzie potrafić utrzymać efekty zmiany bez wyrzeczeń i liczenia kalorii raz na zawsze.

program

Już w sprzedaży

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Shopping Cart